Sort by
  • The Nun II

    ★★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Cabin Girl

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ½

  • Kill Her Goats

    ★★½

  • The Black Demon

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★★

  • Malum

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • From Black

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Consecration

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★★★

  • Fear

    ½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • The Apology

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★★

  • Nutcracker Massacre

    ★★

  • Amityville Thanksgiving

    ★½

  • The Killing Tree

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★

  • Halloween Ends

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Don't Look at the Demon

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Offering

    ★★★½

  • Blood Relatives

    ★★★

  • Smile

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Devil Conspiracy

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Sound of Summer

    ★★★★

  • Requiem for a Scream

    ★★★½

  • The Lake

    ★★★

  • Shark Side of the Moon

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★½

  • The Hoot Owl

    ★½

  • Amityville in Space

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Revealer

    ★★

  • Attachment

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★

  • Family Dinner

    ★★★½

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★½