Zeynep has logged 15 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
What a Girl Wants

What a Girl Wants

2003
×
★★★
Edit this entry  
26
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★½
Edit this entry  
26
Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: The Edge of Reason

2004
×
★★
Edit this entry  
26
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★½
Edit this entry  
25
Blended

Blended

2014
×
★★★
Edit this entry  
25
Stardust

Stardust

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Jumanji

Jumanji

1995
×
★★★★
Edit this entry  
18
Wild Child

Wild Child

2008
×
★★½
Edit this entry  
18
While You Were Sleeping

While You Were Sleeping

1995
×
★★
Edit this entry  
17
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Music and Lyrics

Music and Lyrics

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Life As We Know It

Life As We Know It

2010
×
★★★½
Edit this entry  
10
Sliver

Sliver

1993
×
Edit this entry  
07
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★½
Edit this entry