Zack has logged 15 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Lion King

The Lion King

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Jackie Brown

Jackie Brown

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Chef

Chef

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
Read the review Edit this entry