ZiggyZam! has logged 599 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Tesla

Tesla

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Spree

Spree

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Peppermint

Peppermint

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Ava

Ava

2020
×
Read the review Edit this entry  
30
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Canvas

Canvas

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Cops and Robbers

Cops and Robbers

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Burrow

Burrow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Song of the Sea

Song of the Sea

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Voldemort: Origins of the Heir

Voldemort: Origins of the Heir

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dr. Seuss' The Grinch Musical

Dr. Seuss' The Grinch Musical

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
From Our Family to Yours

From Our Family to Yours

2020
×
★★★
Edit this entry  
17
Bobbleheads: The Movie

Bobbleheads: The Movie

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Mank

Mank

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mulan

Mulan

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Elf

Elf

2003
×
★★★★
Edit this entry  
12
How the Grinch Stole Christmas!

How the Grinch Stole Christmas!

1966
×
★★★★★
Edit this entry  
11
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★
Read prior review Edit this entry  
10
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★½
Edit this entry  
10
Mickey's Twice Upon a Christmas

Mickey's Twice Upon a Christmas

2004
×
★★★
Edit this entry  
10
Mickey's Once Upon a Christmas

Mickey's Once Upon a Christmas

1999
×
★★★
Edit this entry  
08
Mickey's Christmas Carol

Mickey's Christmas Carol

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Christmas Carol

A Christmas Carol

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
A Christmas Carol

A Christmas Carol

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Krampus

Krampus

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Krampus Origins

Krampus Origins

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Mother Krampus 2: Slay Ride

Mother Krampus 2: Slay Ride

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Mother Krampus

Mother Krampus

2017
×
Read the review Edit this entry  
03
Krampus: The Devil Returns

Krampus: The Devil Returns

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Krampus Unleashed

Krampus Unleashed

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
02
A Christmas Horror Story

A Christmas Horror Story

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Krampus: The Reckoning

Krampus: The Reckoning

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Krampus: The Christmas Devil

Krampus: The Christmas Devil

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Jingle Jangle: A Christmas Journey

Jingle Jangle: A Christmas Journey

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Alien Xmas

Alien Xmas

2020
×
★★★½
Edit this entry  
26
Pilgrim

Pilgrim

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Free Birds

Free Birds

2013
×
Read the review Edit this entry  
26
A Charlie Brown Thanksgiving

A Charlie Brown Thanksgiving

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Lego Star Wars Holiday Special

The Lego Star Wars Holiday Special

2020
×
★★½
Edit this entry