ZiggyZam! has logged 39 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Saw V

Saw V

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Saw IV

Saw IV

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Saw III

Saw III

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Saw II

Saw II

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Saw

Saw

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Superman: Man of Tomorrow

Superman: Man of Tomorrow

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Real Steel

Real Steel

2011
×
★★½
Edit this entry  
24
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
One Flew Over the Cuckoo's Nest

One Flew Over the Cuckoo's Nest

1975
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Message from the King

Message from the King

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dredd

Dredd

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Judge Dredd

Judge Dredd

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
The Losers

The Losers

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Jonah Hex

Jonah Hex

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Catwoman

Catwoman

2004
×
½
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jay and Silent Bob Strike Back

Jay and Silent Bob Strike Back

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Founder

The Founder

2016
×
★★★½
Edit this entry  
14
Grease

Grease

1978
×
★★★★
Edit this entry  
14
Emelie

Emelie

2015
×
★½
Edit this entry  
14
Barbershop

Barbershop

2002
×
★★★
Edit this entry  
14
Good Boy

Good Boy

2020
×
★★½
Edit this entry  
14
Notorious

Notorious

2009
×
★★½
Edit this entry  
14
Z

Z

2019
×
★★
Edit this entry  
12
Primal

Primal

2019
×
Read the review Edit this entry  
11
Goodnight Mommy

Goodnight Mommy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Other Lamb

The Other Lamb

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Host

Host

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Behind You

Behind You

2020
×
Edit this entry