• The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Louis Theroux's Forbidden America

  • Spider-Man: No Way Home

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Sandy LaPalissé

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★

  • Malignant

  • Zeros and Ones

    ★★

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Old

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

  • Army of the Dead

  • Buck Breaking

  • Bad Trip

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • FILTHY

  • Long Toast

  • Mank

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Empty Man

    ★★

  • The Plot Against The President

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • Lovers Rock

    ★★

  • Coastal Elites

  • Antebellum

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★★

  • The Stunt Double

  • Black Is King

  • Hamilton

  • Coming Out

  • Uncle Tom

    ★★

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

  • 3 Brothers - Radio Raheem, Eric Garner and George Floyd

  • Capone

    ★★

  • France Against the Robots

    ★★

  • The Long Goodbye

  • Siberia

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • Star Wars Collection

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

  • 6 Underground

    ★★

  • Little Women

    ★★

  • 1917

    ★★

  • E.T.: A Holiday Reunion

  • The Irishman: In Conversation

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Fall

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • The Irishman

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Battle at Big Rock

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

  • Knives Out

  • Martin Eden

    ★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems