Sort by
  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Encanto

    ★★★★★

  • Bad Sport: Gold War

  • LuLaRich

    ★★★★★

  • Untold: Breaking Point

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Luca

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • WandaVision

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

  • The Kid Detective

  • Athlete A

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Palm Springs

  • Minari

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Zola

  • Little Women

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Hustlers

  • The King

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Chernobyl

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Our Planet

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman

  • Amazing Grace

  • Venom

  • Green Book

  • Widows

    ★★★★★

  • The Favourite

  • Incredibles 2

  • Ocean's Eight

  • BlacKkKlansman

  • Avengers: Infinity War

  • Game Night

  • Sorry to Bother You

  • Eighth Grade

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Blue Planet II

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Lady Bird

  • Good Time

    ★★★★★

  • Okja

  • The Disaster Artist

  • Baby Driver

  • Kong: Skull Island

  • Big Little Lies

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • Icarus

  • The Big Sick