• Us and Them

    ★★★★½

  • The Door

    ★★★★

  • Jezebel

    ★★★★

  • Tallulah

    ★★½

  • The Being

    ★★★½

  • Buffaloed

    ★★★½

  • Dear Ex

    ★★★★½

  • The World of Us

    ★★★★

  • Trouble Every Day

    ★★★

  • Private Life

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • The Witch

    ★★★

  • Juno

    ★★★★★

  • Election

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Minding the Gap

    ★★★★½