Sort by
  • Teen Wolf: The Movie

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Seance

    ★★★

  • The Fallout

    ★★½

  • Gaia

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★½

  • Passing

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

  • Mainstream

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Hamilton

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Klaus

  • Jojo Rabbit

    ★★★★