zoe has logged 13 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Hours

The Hours

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Jane Eyre

Jane Eyre

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Fantastic Four

Fantastic Four

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Life Partners

Life Partners

2014
×
★★★½
Edit this entry  
02
A Single Man

A Single Man

2009
×
★★★★
Edit this entry  
02
Obvious Child

Obvious Child

2014
×
★★★★
Edit this entry