Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
mother!

mother!

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Haunt

Haunt

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★
Edit this entry  
26
The Boy

The Boy

2016
×
★★★
Edit this entry  
26
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
26
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
In the Tall Grass

In the Tall Grass

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Apostle

Apostle

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry