Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Bruiser

    ★★★★

  • Bones and All

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Uncle Frank

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Get Out

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★

  • Redline

    ★★★★½

  • Coraline

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★

  • Afro Samurai

    ★★★★★

  • City of God

    ★★★★

  • Fear and Loathing in Las Vegas

    ★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★½