• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Totally Under Control

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

    ★★½

  • The Choice 2020: Trump vs. Biden

    ★★★★

  • This Is Paris

    ★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★★½

  • Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Max Reload and the Nether Blasters

    ★★★

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ★★★½

  • The Tax Collector

    ★★★

  • Host

    ★★½

  • Peninsula

    ★★½

  • Showbiz Kids

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • George Lopez: We'll Do It for Half

    ★★★

  • Todd McFarlane: Like Hell I Won't

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Blade: The Iron Cross

  • Athlete A

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • FIGHT ON: The Killer Instinct Story

    ★★★

  • Get Back Up

    ★★★★½

  • The Au Pair Nightmare

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Capone

    ★★★

  • Becoming

    ★★★★

  • A Secret Love

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • LA Originals

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★★★

  • (My) Truth: The Rape of 2 Coreys

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • We Are Freestyle Love Supreme

    ★★½

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Mucho Mucho Amor

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★★½

  • The Grudge

    ★★½

  • Adventure Force 5

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★★★

  • The Animal People

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Queen & Slim

    ★★½

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★