Sort by
  • Madame Web

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-

    ★★★

  • Orion and the Dark

    ★★★½

  • Argylle

    ★★½

  • Monsters 103 Mercies Dragon Damnation

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★★

  • Family Switch

    ★★

  • Wonka

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • Leo

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Migration

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • The Machine

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★