Sort by

ZombieTrex has logged 15 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Tale of the Princess Kaguya

The Tale of the Princess Kaguya

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Only Yesterday

Only Yesterday

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Tales from Earthsea

Tales from Earthsea

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Secret World of Arrietty

The Secret World of Arrietty

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Wreck-It Ralph

Wreck-It Ralph

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Porco Rosso

Porco Rosso

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Cat Returns

The Cat Returns

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Nausicaä of the Valley of the Wind

Nausicaä of the Valley of the Wind

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry