ZoroPrime has logged 25 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
A Recipe for Seduction

A Recipe for Seduction

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Battlefield Earth

Battlefield Earth

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
04
And Then There Were None

And Then There Were None

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Signs

Signs

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Birdemic: Shock and Terror

Birdemic: Shock and Terror

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sharknado

Sharknado

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Birdemic: Shock and Terror

Birdemic: Shock and Terror

2010
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
31
Manos: The Hands of Fate

Manos: The Hands of Fate

1966
×
½
Read prior review Edit this entry  
31
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Signs

Signs

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Kung Fu Hustle

Kung Fu Hustle

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Birdemic 3: Sea Eagle

Birdemic 3: Sea Eagle

×
Read the review Edit this entry  
25
Birdemic 2: The Resurrection

Birdemic 2: The Resurrection

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Birdemic: Shock and Terror

Birdemic: Shock and Terror

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Manos: The Hands of Fate

Manos: The Hands of Fate

1966
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

1988
×
★★★★
Edit this entry  
19
Up

Up

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Serenity

Serenity

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Foodfight!

Foodfight!

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Burn Notice: The Fall of Sam Axe

Burn Notice: The Fall of Sam Axe

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
300

300

2006
×
★★★
Edit this entry  
16
Greyhound

Greyhound

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Primer

Primer

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry