Sort by
  • Oppenheimer

    ★★

  • XANATHAN

  • Asteroid City

  • SmartLess: On the Road

  • John Mulaney: Baby J

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Bottoms

  • Scream VI

  • Full River Red

  • Infinity Pool

    ★½

  • Kantara

  • Ponniyin Selvan: Part I

  • Marlowe

  • Confess, Fletch

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Fabelmans

  • The Woman King

  • See How They Run

  • The Banshees of Inisherin

  • The Whale

  • Pearl

  • Bones and All

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • TÁR

  • White Noise

  • Terrifier 2

  • Barbarian

    ★★

  • Low Life

  • Not Okay

  • Nope

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Elvis

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

  • Triangle of Sadness

  • Three Thousand Years of Longing

  • Top Gun: Maverick

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ½

  • Gangubai Kathiawadi

  • Uncharted

  • The Civil Dead

  • Emily the Criminal

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

  • Sharp Stick

  • Breaking

    ★★★

  • Scream

  • The King's Daughter

  • A Journal for Jordan

  • The Matrix Resurrections

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

  • Garuda Gamana Vrishabha Vahana

  • House of Gucci

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Wolf

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Forgiven

  • The Last Duel

  • Kate