zuzanna has logged 15 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Life of Brian

Life of Brian

1979
×
★★★½
Edit this entry  
25
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Sabrina

Sabrina

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Shop Around the Corner

The Shop Around the Corner

1940
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Cool Hand Luke

Cool Hand Luke

1967
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry