Sort by
  • The Creator

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Widow Clicquot

    ★★½

  • Hell of a Summer

    ★★★★

  • Sing Sing

    ★★★★★

  • The End We Start From

    ★★★

  • Mother, Couch

    ★★★½

  • Boy Kills World

    ★★½

  • Wicked Little Letters

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • The Dead Don't Hurt

    ★★★

  • Memory

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • The Critic

    ★★★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Daddio

    ★★★★

  • Wildcat

    ★★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Machine

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • The New Boy

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Accused

    ★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Red, White & Brass

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★★

  • Champions

    ★★½

  • The Peasants

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Flora and Son

    ★★★★½